Başa Dön
 

Yardımcı Uygulamalar

 > Hukuk > Yardımcı Uygulamalar

Yardımcı Uygulamalar

Adres Fihrist

Adres fihrist uygulaması düzenli firma ve şahıs kayıtları oluşturmanızı, bu kayıtlara çeşitli şekillerde erişmenizi ve sorgulamalar yapmanızı sağlar:

  • Firma Kayıtları (Müvekkil, Aday Müvekkil, Karşı Taraf, Hukuk Büro, Tedarikçi, vb.)
  • Şahıs Kayıtları (Firma Yetkilileri, müvekkil, karşı taraf vb)
  • Personel ve Avukat Listeleri
  • Pazarlama e-mail Adresleri
  • Önemli Telefonlar, Önemli Web Adresleri
  • Personel Kayıtları
  • Bölge, şehir, sektör, müvekkil, özel grup vb sıralı Listeler

Vekâlet ve Yetki Belgeleri

Müvekkillerden alınan vekâletnameler taranarak uygulamaya kaydedilir. Gerektiği zaman (fotokopi aramaya ihtiyaç kalmadan) yazıcıdan çıktı alınarak kullanılabilir. Notere gidecek vekâletname örnekleri ve Yetki belgeleri de hazırlanabilir. Süreli vekâletnamelerin bitiş sürelerini raporlayabilirsiniz.

İpotek/Rehin ve Haciz Takibi

Takip altındaki ipotek/rehin veya hacizli araçlar ve menkullerin sicil bilgileri, kıymet takdiri, bilirkişi raporu, ihale, satış tarih ve tutarları, vb. bilgiler kayıt ve takip edilir.

Kütüphane Kayıtları

Kütüphane uygulaması ile kütüphanenizdeki kitapların listesini tutabilir, ödünç alınan kitapların takibini yapabilirsiniz. Ayrıca elektronik kitapları ve dokümanları, kanunları, mevzuatları uygulamaya kaydedebilir ve ihtiyacınız olduğunda erişebilirsiniz.

Tanımlar ve Şablonlar

Programdaki tüm tanımlar yetkili kullanıcılar tarafından değiştirilebilir. Evrak ve müzekkere şablonları büronuzun tercihlerine göre düzenlenebilir, yeni evrak ve müzekkere şablonları eklenebilir.

Mail Sistemi

TeamWork Yazılımı Microsoft Outlook mail sistemi ile veya IBM’in Notes Mail sistemi ile birlikte çalışır.

Bu sayede, müvekkillerinizden gelen e-postaları tek bir tuşla ilgili dosya içine kaydedebilir veya gelen e-posta ile ilgili bir yapılacak iş ataması yapabilirsiniz. Dosyalarınızdaki herhangi bir belgeyi veya raporu kolayca müvekkilinize e-posta ile gönderebilirsiniz.

Mail sistemi ayrıca, belgeleri ve masraf beyanlarını onaya göndermek ve yapılacak işlerle ilgili görevlendirme, hatırlatma e-postaları göndermek için program tarafından kullanılır.

MS Ofis Uyumlu

TeamWork Yazılımları MS Office yazılımları (Microsoft Word, Excel, Powerpoint, Outlook) ile uyumludur.

SMS Server

SMS Server yazılımı ile avukatlarınıza veya müvekkillerinize Internet üzerinden SMS gönderebilirsiniz.