Başa Dön
 

Genel Bilgi

 > Hukuk > Genel Bilgi

Genel Bilgi

Büronuzu Farklılaştırın…

Türkiye’nin en kapsamlı, en gelişmiş Hukuk Yazılım ailesi olan TeamWork Hukuk Büro Yönetim Yazılımları, kurumsallığı önemseyen, yeni teknolojileri kullanan ve yazılımların “en iyisini” talep eden Hukuk Büroları için tasarlanmıştır.

 

Avukatların verimliliğini artıran, takım çalışmasını teşvik eden, günümüzün teknolojileri ile modern bir çalışma ortamı sağlayan, zengin bir işlevselliğe sahip TeamWork Yazılımları ile müvekkillerinize daha iyi hizmet vererek Büronuzun karlılığını artırabilirsiniz.

Büronuz için Komple Yazılım

TeamWork iş hayatınızı çok kolaylaştırıyor. Her yerden (Bürodan, evinizden, adliyeden, vb.) bilgisayar veya tablet ile dava, icra veya danışmanlık dosyalarınızdaki tüm bilgi ve belgeleri izleyebilir, yapılacak işleri, duruşmaları takip edebilirsiniz. Adliyeye giderken yanınızda fiili dosyaları taşımanıza artık gerek yok!

 

İcra Takip evraklarını ve UYAP dosyasını hazırlayarak icrada takip açmak, dava ile ilgili bir belgeyi hazırlamak, hazırlanan belgeyi UYAP formatına çevirmek, büro içinde onaya göndermek, müvekkilinize iletmek çok kolay.

 

Entegre Finans modülünde masraf beyan ve SMM hazırlama gibi işlemleri yapabilir, masraf raporlarını, müvekkil ve personel cari hesaplarını, muhasebe ve gelir-gider hesaplarını şeffaf bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

Müvekkilleriniz internet üzerinden kendi dosyalarındaki bilgilere erişebilirler. Bu sayede kaliteli bir hizmet vermenin yanı sıra, avukatlarınız da müvekkile rapor vermek için zaman harcamazlar.

 

Saat-Rapor modülü ile avukatların çalışma saatlerini kaydederek, müvekkile yaptığınız işlerden kar edip etmediğinizi görebilirsiniz. Saat hesabı ile çalıştığınız müvekkillere detaylı proforma faturalar hazırlayabilirsiniz.

 

Avukat CRM modülü ile müvekkil ve aday müvekkillerle ilişkileri, iş fırsatlarını, teklifleri, sözleşmeleri kaydedebilir ve Büronuzun kurumsal hafızasını oluşturabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

TeamWork Hukuk Büro Yazılımlarını büronuzun tüm işlemleri için kullanabilirsiniz. Tek bir program ve tek arayüz avukatlarınıza büyük bir kullanım kolaylığı sağlar.

 

Program kullanıcıya rahat bir çalışma ortamı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar menülerle ve işlem butonları ile yönlendirilir. Aynı anda birçok pencere açık olabilir. Örneğin aynı anda birkaç dosyada çalışılabilir, kullanıcının e-postası, duruşma listesi, çalıştığı belge, vb açık olabilir.

 

Uygulamalarda kayıtlar içine girilen her kelimeye göre aramalar yapılabilir. Yüzlerce hazır listenin yanında Excel Rapor modülü ile tasarladığınız raporları excelde oluşturabilirsiniz.

Hukuk Büro Yazılım Avantajları:

 • Büronuzda Verim Artışı
 • İşlemlerde Zaman Tasarrufu
 • Kâğıtsız Çalışma Ortamı
 • Unutulmayan İşler ve Süreler
 • Anında erişilebilen kıymetli bir arşiv
 • Parasal İşlemlerde Şeffaflık
 • Muhasebenize Hâkim Olma
 • Hatasız Cari Hesaplar
 • Müvekkile Düzgün Raporlar
 • Müvekkillerin kendi dosyalarına uzaktan erişim imkânı
 • Büro Dışından çalışma imkânı
 • IPad/Tablet’lerden kullanım imkanı
 • Mail Sistemi Entegrasyonu
 • Birçok yazılım yerine tek yazılım

Kağıtsız Çalışma Ortamı

Program avukatlık büronuzda kâğıtsız bir çalışma ortamı sağlar. Fiili dosyada bulunan evrakın önemli bir kısmı program tarafından hazırlanır, dış belgeler de taranarak sisteme kaydedilir. Bu sayede fiili dosyaya bakmaya ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi bilgisayarda takip edebilirsiniz.

Çalışma Sistemi

TeamWork Hukuk Büro Yönetimi ile beraber Hukuk Bürolarına denenmiş bir çalışma sistemi de önerilmektedir. Bilgilerin nasıl girileceği, işlerin nasıl takip edileceği, cari hesap ve muhasebenin nasıl çalışacağı, vb konularında danışmanlık verilmektedir.

Müvekkillerin Kendi Dosyalarına Internet’ten Erişimi

TeamWork Müvekkil Portal yazılımı, Müvekkilleriniz için de programa uzaktan erişim imkânı sağlıyor.Müvekkilleriniz kendi şifreleri ile Internet üzerinden dosyalarındaki tüm bilgilere erişebilirler. Bu sayede hem müvekkillerinize daha iyi bir hizmet verirsiniz, hem de avukatlarınız müvekkil­lere çeşitli raporlar hazırlamak için zaman kaybetmezler.

Mail Sistemi ile Entegre

TeamWork Yazılımı Microsoft Outlook mail sistemi ile veya IBM’in Notes Mail sistemi ile birlikte çalışır.Bu sayede, müvekkillerinizden gelen e-postaları tek bir tuşla ilgili dosya içine kaydedebilir veya gelen e-posta ile ilgili bir yapılacak iş ataması yapabilirsiniz. Dosyalarınızdaki herhangi bir belgeyi veya raporu kolayca müvekkilinize e-posta ile gönderebilirsiniz.

 

Mail sistemi ayrıca, belgeleri ve masraf beyanlarını onaya göndermek ve yapılacak işlerle ilgili görevlendirme, hatırlatma e-postaları göndermek için program tarafından kullanılır.